Görsel

Marketing Türkiye Dergisinin Şubat Sayısında Spor Pazarlamasının Geleceğini Kaleme Aldık

02 Şub: Marketing Türkiye Dergisinin Şubat Sayısında Spor Pazarlamasının Geleceğini Kaleme Aldık

Türkiye’deki spor pazarını değerli ve önemli kılan en büyük özellik, taraftarların eşsiz tutkusu. İngiltere merkezli, Dubai’de de ofisi bulunan Capital Sports Media’nın Türkiye’deki spor pazarına giriş yapmasında, Türk taraftarların bu tutkusu etkili oldu. Kulüplerin ve markaların da bu potansiyelin farkına vararak, sponsorluk ve reklam modellerini geliştirmeleri ve dönüştürmeleri büyük önem taşıyor.

Marketing Türkiye Dergisinde 2023te Tüketiciler Ürünlerini Nasıl Bulacak Sorusunu Merceğe Aldık

04 Oca: Marketing Türkiye Dergisinde “2023’te Tüketiciler Ürünlerini Nasıl Bulacak?” Sorusunu Merceğe Aldık

Teknoloji, internet, dijital çağ, Z kuşağı derken dünyadaki hızlı değişim, yaşamın her alanını olduğu gibi pazarlamayı da dönüştürüyor. Hal böyle olunca da en büyük küresel markalar bile pazarlama stratejilerini yeniden kurgulamanın yollarını arıyor. Biz de bu yazımızda “2023’te tüketiciler ürünleri nasıl bulacak?” sorusunu merceğe aldık. Gelin, yeni araştırmalara bakarak bu soruya yanıt arayalım…

yeni-nesil-taraftarlar-ne-bekliyor-capital-sports-media-marketing-turkiye

02 Ara: Marketing Türkiye Dergisinin Aralık Sayısında Taraftarlığın Hızlı Değişimini Kaleme Aldık

Marketing Türkiye dergisinin Aralık sayısında köşe yazısı ile yer alan Genel Müdürümüz Aydil Erçoklu, taraftarlığın hızlı değişimini kaleme aldı. Yeni kuşak taraftarları kazanmak ve bu kuşağın tercih ettiği markalar arasında olabilmek için zamanın ruhunun yakalanması gerektiğini belirten Erçoklu, bunun “kapsayıcı, eşitlikçi, kucaklayıcı” bir yaklaşımla olabileceğinin altını çizdi.

Genel Müdürümüz Aydil Erçoklu Spor Kulüpleri İçin Yeni Gelir Modellerine İhtiyaç Var

29 Kas: Spor Kulüpleri İçin Yeni Gelir Modellerine İhtiyaç Olduğunu Fanatik Gazetesi’nde Anlattık

Spor pazarlaması alanında faaliyet gösteren İngiltere merkezli Capital Sports Media’nın Genel Müdürü Aydil Erçoklu: “3 milyondan fazla kişinin izlediği bir Süper Lig maçıyla Türkiye’deki devasa bir pazar kitlesine ulaşma potansiyeli, dünyanın herhangi bir yerinden daha yüksek. Kulüpler, yeni modeller ve iş birlikleriyle bu potansiyeli gelire dönüştürebilmeli.”