Sponsorluk Hizmetleri

Spor kulüplerinin hak sahip olduğu stattan formaya ve sosyal medya hesaplarına kadar fiziki ve dijital tüm ürünlerin sponsorluk satışlarını Capital Sports Media olarak gerçekleştiriyoruz. Hayata geçirdiğimiz sponsorluk anlaşmaları ile spor kulüpleri ve markaları bir araya getiriyor; tarafların en doğru şekilde, maksimum fayda sağlamasına yardımcı oluyoruz.

Sponsorluk danışmanlığımız kapsamında; kulüpler için uygun, ulusal & uluslararası sponsorları buluyor, sponsorluk haklarını belirliyor, karşılıklı verilen sözlerin ifasını takip ediyor ve kısacası tüm sponsorluk sürecini yürütüyoruz.

Galatasaray X Bitget Sponsorluk Anlaşması

Capital Sports Media olarak bu yılın Şubat ayında Galatasaray ve Bitget arasında imzalanan sponsorluk sürecini başından sonuna kadar yönettik. Bu anlaşma kapsamında Bitget, Galatasaray’ın futbol ve basketbol takımlarının resmi kripto ortağı oldu. Capital Sports Media ailesi olarak bu işbirliğinde olduğu gibi markalarla kulüpleri bir araya getirerek, tarafların en doğru şekilde fayda elde etmesini sağlıyoruz.

Takım kimliği, tüketici satın alma niyetini ve reklam içeriği değerini olumlu yönde etkilemektedir.