Saha İçi Hizmetler
LED Ekranlar

LED ekranlardan oluşan reklam alanları etkili bir tanıtım aracı olarak spor organizasyonları ve markalara büyük fırsat sunuyor. Saha içi reklamlar gerek tribünlerden izleyenlerin gerekse ekran başında maçı takip edenlerin bir maçın doğal parçası gibi gördüğü ayrıcalıklı ve güçlü bir tanıtım mecrası olmayı sürdürüyor.

Kısa süreli hareketli görsel tasarımı ile LED ekranlarda akan reklamlar reklamların en büyük avantajı ‘geçilemez’ olmasına rağmen izleyiciyi rahatsız etmemesidir. Seyirci için saha içi LED reklam alanları, rahatsızlık vermeden ve izlenilen oyunu bozmadan ekranda etkinliğe eşlik etmektedir.

3D Halılar

Capital Sports Media olarak hizmet verdiğimiz saha içi iletişim alanların arasında 3 boyutlu halıların satışı, üretimi, yerleştirilmesi ve takibi de yer almaktadır. 3D halı kullanımı markaların bilinirliğine katkı sağlarken, marka imajını da güçlendiriyor.

Aynı zamanda taraftarların %56’sı 3D halı kullanan markaları ezbere söylüyor. Capital Sport Media olarak kulüplerle markaları bir araya getirirken tarafların en doğru şekilde maksimum fayda sağlamasına yardımcı oluyoruz.

3D Halıların Konumlandırılması
TÜRK TARAFTARLAR İÇİN SPOR VE FUTBOL VAZGEÇİLMEZ BİR TUTKU!

Yararlanılan Kaynak:

  • Kantar Media 2019