Hizmetlerimiz
image-49-1
image-50-1
Saha İçi İletişim

Saha içi reklamlar gerek statta gerekse ekran başında maçları izleyen taraftarlara kaçınılmaz olarak ayrıcalıklı ve güçlü bir tanıtım mecrası olmayı sürdürüyor.

LED ekranların ve 3D Halı reklam alanlarının etkili bir tanıtım aracı olarak kullanılmasını sağlayarak, spor organizasyonları ve markalara büyük fırsat sunuyoruz.

Sponsorluk Hizmetleri

Spor kulüplerinin hak sahip olduğu stattan formaya ve sosyal medya hesaplarına kadar fiziki ve dijital tüm ürünlerin sponsorluk satışlarını Capital Sports Media olarak gerçekleştiriyoruz.

Hayata geçirdiğimiz sponsorluk anlaşmaları ile spor kulüpleri ve markaları bir araya getiriyor; tarafların en doğru şekilde, maksimum fayda sağlamasına yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya İletişimi

Dijital dünya, özellikle sosyal medya tüm spor kulüpleri için alternatifsiz bir taraftar erişim ve etkileşim imkanı sağlıyor.

Capital Sports Media olarak Türkiye’deki spor kulüplerinin ve nihai tüketiciye erişmeye çalışan markaların buradaki potansiyelin farkına varmalarını ve bunu gelire dönüştürmelerini sağlıyoruz.

WEB3 Danışmanlığı

Türkiye’nin spor alanındaki NFT, kripto para ve blockchain pazarlama faaliyetleri gerçekleştiren ilk ajansı olarak spor kulüpleri ile taraftarlar arasında Dijital Koleksiyonlar (NFT) ile uzun vadeli değer kazandıran bağlar kurulmasını sağlıyoruz.

Bottom-Back.png (Demo)