Coca-Cola, Katar 2022 FIFA Dünya Kupası’nı Kutlayan NFT’ler Arz Edecek
image-49-1
image-50-1

Bu haber coindeskturkiye.com’da 23 Temmuz 2022’de yayınlanan haberden alıntılanmıştır. Kaynak için buraya tıklayınız.

Coca-Cola, Crypto.com ve dijital sanatçı GMUNK ile iş birliği yaparak Katar 2022™ FIFA Dünya Kupası’nı kutlayan NFT’ler arz edecek.

Dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarları,Coca-Cola’nın Fanzone dijital platformu aracılığıyla Katar 2022 FIFA Dünya Kupası’ndan ilham alan benzersiz ‘Piece of Magic’ NFT’lerine sahip olabilir.

Coca Cola ile iş birliği yapan Crypto.com’un NFT platformunda, dijital sanatçı GMUNK tarafından geliştirilen 10.000 eşsiz NFT,
maçlardaki oyuncuların oyun içi hareketlerini izleyerek oluşturuldu.

The Coca-Cola Company FIFA Dünya Kupası Genel Müdürü Nazlı Berberoğlu:
“Katar FIFA Dünya Kupası™, milyonlarca taraftar için sahada ve saha dışında büyülü anlara hayat vermekle ilgili. GMUNK ile olan bu inanılmaz iş birliği, taraftarların sonsuza kadar sahip olabileceği “sihirli parçalar” biçiminde 10.000 çarpıcı ve benzersiz NFT sağlayacak.”

Sanatın en yeni ve en heyecan verici alanının sınırlarını sürekli olarak zorlayan üstün bir yetenek olan GMUNK, dijital sanat ederleri için, oyuncuların Dünya Kupası sırasında sahada savaşırken gösterdikleri tutkunun, kararlılığın, atletik yapılarının ve performanslarının oluşturduğu “ısı haritalarından” dan ilham aldı.