Genel Müdürümüz Aydil Erçoklu, şirketimizin stratejilerini Fanatik’e anlattı.

Capital Sports Media’yı (CSM) kısaca “sporda stratejik iletişim ortağı” olarak tanımlayabiliriz. Spor pazarlaması alanında faaliyet gösteren, İngiltere merkezli bir medya ajansıyız. Şirketimiz 2018 yılında Birleşik Krallık’ta kurulmus; Istanbul ve Dubai’deki ofisleriyle genişlemiştir.

Türkiye’deki spor pazarlamasına farklı bir bakış getirerek spor kulüplerinin yanı sıra, sporcuları da işin içine katarak, her seviyede ve branşta spor iş birliklerine öncülük ediyoruz. Dolayısıyla bir yandan spor kulüplerine yeni gelir modelleri oluşturuyoruz, diğer yandan da markaların
hedefledikleri spor kitlesiyle etkileşim kurmasına ve iş birliği yapmasına destek veriyoruz.

Bu iş birlikleri 3D Halılar, LED Ekranlar, kulüplerin sosyal medya hesapları, sponsorluklar ve her türlü taraftar katılımı ve stratejik büyüme ortaklıkları aracılığıyla yapılan reklamları içeriyor ancak bunlarla sınırlı kalmıyor. CSM, Türkiye pazarına yeni girecek uluslararası reklam verenlere planlama ve satın alma dahil 360 derece iletişim ve medya hizmetleri sunuyor.

CSM ayrıca Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye’de spor özelinde Web3 evreninde NFT gibi dijital varlıkların geliştirilmesine yönelik danışmanlık hizmetleri de veriyor.

Haberin devamı için buraya tıklayınız.